Jeszcze przed świętami plan przygotowań do rundy wiosennej...

• autor: jarek28, 2022-12-09 20:12
Piast swoje przygotowania do wiosny rozpocznie w ostatnim tygodniu stycznia 2023 roku. Zajęcia odbywać się będą na przemian, na hali w Gniewczynie oraz na własnych obiektach. Trener Tomasz Mazur zaplanował ponadto 4 sparingi z których pierwszy odbędzie się 18/19 lutego 2023r. z Żurawiem Żurawiczki. Kolejne mecze kontrolne zagramy z :25/26 luty Gacovia Gać ( B klasa Przeworsk)4/5 marzec Huragan Gniewczyna (klasa okręgowa Jarosław)11/12 marzec Dynovia Dynów ( A klasa Łancut)

Remisujemy w ostatnim meczu rundy jesiennej !!!

• autor: jarek28, 2022-11-16 10:35
Piast Nowosielce - Żuraw Żurawiczki 0-0Skład: Kowalik Piotr - Undziakiewicz Kacper, Wilk Hubert, Śliwa Tomasz, Kojder Krystian- Harpula Konrad, Kowal Łukasz, Kowal Mateusz, Undziakiewicz Seweryn, Mroszczyk Sławomir - Machniak FabianNa zmiany wchodzili: Wyczarski Filip, Winiarz Tomasz, Zieliński Radosław.Piast na koniec rundy jesiennej uplasował się w tabeli na 8 pozycji, złożyło się na to 5 zwycięstw, 3 remisy i 5 porażek .Dziękujemy naszym zawodnikom , trenerowi , całemu Zarządowi na czele z Prezesem, kibicom i wszystkim którzy wspomagają nasz klub za całą rundę jesienną . Teraz w rozgrywkach czeka nas długa przerwa zimowa, widzimy się dopiero na wiosnę 2023 r.

Piast znowu zwycięski popis braci Kowal !!!

• autor: jarek28, 2022-11-07 16:55
Ostrovia Wola Buchowska - Piast Nowosielce 3-5 ( 1-1)Bramki : 0 -1 Machniak Fabian ( as. Kojder Krystian)1-2 Kowal Mateusz ( strzał z 25 m bramka " stadiony świata"3-3 Kowal Łukasz ( as. Kowal Mateusz)3-4 Kowal Łukasz ( as. Kowal Mateusz)3-5 Kowal Mateusz Skład: Kowalik Piotr - Undziakiewicz Kacper, Wilk Hubert, Śliwa Tomasz, Kojder Krystian - Undziakiewicz Seweryn, Kowal Łukasz , Mroszczyk Sławomir , Kowal Mateusz, Wyczarski Filip - Machniak Fabian Na zmiany wchodzili: Harpula Konrad, Zieliński Radosław, Winiarz Tomasz, Słysz Jarosław, Czyjt HubertBrawa dla całej drużyny za kolejne zwycięstwo, trzeba tylko wspomnieć że w 83 min przegrywaliśmy 3-2 .

Tym razem czasu nie zabrakło, od 0-2 do 3-2 !!!

• autor: jarek28, 2022-11-02 13:11
Piast Nowosielce - Start Mirocin 3-2 (0-2)Bramki :1-2 - Kowal Mateusz ( dobitka po strzale Sławomira Mroszczyk)2-2 Undziakiewicz Kacper ( ozdoba meczu piękny strzał z 30m )3-2 Machniak Fabian ( as. Kowal Mateusz)Skład : Kowalik Piotr - Undziakiewicz Kacper, Wilk Hubert, Śliwa Tomasz, Kojder Krystian, Undziakiewicz Seweryn, Kowal Łukasz, Kowal Mateusz, Mroszczyk Sławomir, Machniak Fabian, Wyczarski Filip.Na zmiany wchodzili: Czyjt Hubert, Zieliński RadosławBrawo drużyna , ważne 3 punkty 👏👏👏

W niedzielę czas na drugiego z beniaminków !!!

• autor: jarek28, 2022-10-27 13:23
W 11 kolejce ligowej naszemu Piastowi przyjdzie się zmierzyć na własnym stadionie ze Startem Mirocin. Zespół ten awansował w tym sezonie w szeregi A Klasy i radzi sobie całkiem przyzwoicie zajmując do tej pory 5 pozycję w tabeli. Zapowiada się ciekawe widowisko, a dodatkowym smaczkiem tego meczu będzie fakt , że nasz trener Tomasz Mazur pochodzi z Mirocina i kiedyś prowadził ten zespół. Ale teraz sentymentów nie będzie bo Piastowi punkty są bardzo potrzebne i miejmy nadzieję że zmotywuje on tak naszą drużynę, że zostaną one w Nowosielcach.Zapraszamy wszystkich kibiców, początek spotkania w niedzielę o godzinie 14 30.

Mecz , 01:00