Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Aktualności

Kisielów w dziewiątke groźniejszy niż w jedenastkę !!!

• autor: Kemot9, 2015-09-13 23:17

W dzisiejszym spotkaniu drużyna Piasta odniosła pierwszą , a zarazem bardzo bolesną porażkę z zespołem Kisielowa, który pokazał że potrafi strzelać bramki grając w dziewiątkę i odnieść bardzo okazały wynik.Mecz od początku potoczył się po myśli Piasta , który bardzo szybko wychodzi na prowadzenie jednak gospodarze po kilkunastu minutach trafiają do bramki Piotrka i doprowadzają do remisu. Zawodnicy Piasta nie poddawali się i kolejną bramką którą zdobyli była bramka Macieja Skwary z rzutu karnego po faulu bramkarza Kisielowa który zaraz po nieudanej interwencji otrzymał czerwoną kartkę.Po tej bramce znowu wychodzimy na jednobramkowe prowadzenie, jednak tuż przed końcem pierwszej połowy fatalny błąd popełnił nasz bramkarz niepotrzebnie faulując jednego z zawodników Kisielowa i prokurując rzut karny którzy wykorzystali gospodarze.Przypomnijmy że już wtedy grali w dziewiątkę. Rzeczy, które wydarzyły się po przerwie najlepiej zostawmy bez komentarza, jedynie co zostaje nam zrobić to pogratulować drużynie KS Kisielowa Pełnatycze za pokazanie charakteru i walki do samego końca oraz lekcji z której wyciągniemy wnioski w przyszłości.Kontuzji w dzisiejszym spotkaniu nabawił się nasz środkowy obrońca Marcin Kowal, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia. Już za tydzień na własnym stadionie będziemy podejmować ekipę Alabastra Łopuszki Wielkiej.

KS KISIELÓW PEŁNATYCZE - PIAST NOWOSIELCE 5:2 (2:2)

Bramki:Wojciech Leśniak 10' , Maciej Skwara 34' rzut karny

Skład:Piotr Kowalik, Maciej Skwara, Tomasz Mucha, Marcin Kowal (31' Krystian Motyka), Łukasz Słysz, Kamil Kalamarz (62' Fabian Machniak) , Kamil Paluch, Paweł Machniak, Sławomir Mroszczyk, Wojciech Leśniak, Mateusz Cząstka.

Ławka rezerwowych:Bartłomiej Lis, Jarosław Lis, Sebastian Lis, Patryk Czyjt

Nieobecni:Krzysztof Kowalik

Żółte kartki:Piotr Kowalik , Paweł Machniak